«Я читав ваші матеріали. І вони є необ’єктивними, неправдивими. Тому в подальшому я спілкуватимусь із вами лише через офіційні запити. Нічого коментувати не буду».

Вочевидь, пана Пакіж має на увазі статтю «Пакіж – лакей Садового» - працівники «Львівводоканалу», яку було опубліковано на сайті проекту 13 лютого.

У матеріалі голова ініціативної групи працівників «Львівводоканалу» Роман П’юлик, від імені усього колективу, вимагав від Степана Пакіжа зайняти посаду директора цього підприємства. «Бо приставка «в.о.» – це, фактично, лакей Андрія Івановича Садового», – прокоментував він. – «Приставка «в.о.» дозволяє Садовому вирішувати будь-які питання з Пакіжем напряму у кабінеті. Якщо той не погоджується – Садовий може звільнити його у будь-який момент, навіть без рішення на те виконкому. А статус директора вже вимагає рішення міськвиконкому щодо будь-яких дій проти Степана Пакіжа», – сказав голова ініціативної групи працівників «Львівводоканалу».

Нагадаємо, ЛМКП «Львівводоканал» закупив два газоаналізуючі прилади для вимірювання вмісту сірководню. Вартість обох приладів становить 90 тис. грн. Водночас, завідувач кафедри гідравліки і сантехніки «Львівської політехніки» Володимир Чернюк у коментарі «БЦ» заявив, що вартість таких приладів, залежно від їхньої складності, може коливатися «від 100 гривень до 8 мільйонів».