Відкидає всі звинувачення з боку керівництва Рівненщини щодо порушення виборчого законодавства генеральний директор Рівненської атомної електростанції Микола Фрідман. За його словами, він не давав вказівки голосувати працівникам станції за відкріпними талонами та не перешкоджав їм зустрітися з Юлією Тимошенко, яка під час передвиборної кампанії відвідала Кузнецовськ.

— Те, що я давав вказівки голосувати за відкріпними талонами — брехня, але так хочеться Степану Жданюку. Водночас, я не забороняв відгули, бо в нас режимне підприємство від якого залежить безпека, тому є трудовий розпорядок. Юлія Тимошенко приїжджала в 15:30, а оскільки робочий час в нас закінчується в 16:15, то без обмежень персонал пішов, а хто хотів попрямував на площу, — наголосив пан Фрідман. — Тим паче, що зробити масове скорочення робочого дня не міг без узгодження з профспілками, бо це порушення трудового законодавства. Крім того, не було звернення трудового колективу та заяви профспілкових організацій. Були одиничні заяви депутатів міської ради Кузнецовська та облради, яких відпустили. Тим паче, що я не міг скоротити робочий день на одну годину без узгодження з керівництвом НАЕК "Енергоатом". Слова Степана Жданюка про те, що я спеціально затримував працівників та перешкоджав зустрічі з Тимошенко — брехня.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Степан Жданюк заявив, що генеральний директор РАЕС порушував виборче законодавство. За його словами, Микола Фрідман давав вказівки працівникам голосувати за відкріпними талонами. Крім того, він перешкоджав зустрічі з Юлією Тимошенко та заборонив видавати відгули, щоб працівники станції не їхали на акції протесту в Київ.
Рівне-інформ