«Юридична та судова тяганина між нашим підприємством та міською радою – лише привід для влади, щоб знищити підприємство. З нами розривають договори нібито за три й більше порушень Правил дорожнього руху. А чому з іншими не розривають, адже порушень там не менше, а більше? Це наштовхує на думку про те, що в міськраді процвітає корупція. Адже «Успіх БМ» з-поміж інших підприємств має найменше порушень і скарг», – обурюється пан Мельник.

За його словами, це вже не перший етап спроб знищити підприємство.

«Усе почалося ще з 2011 року, коли впровадили так звану нову транспортну систему. Тепер з нами розривають договори під Новий рік – 31 грудня. Чому? Та тому, щоб під час новорічно-різдвяних свят львів’яни відволіклися і не почули шуму навколо цього «бєзпрєдєлу». Мерія просто плювала на закон. А «Успіх БМ» через це зазнав збитків уже більше ніж на півмільйона гривень. За ці гроші мали закупити колеса, запчастини тощо. Хто за це відповість? Це – економічна частина знищення підприємства. У нас працюють триста людей – їх усіх та їхніх рідних просто позбавляють засобів для існування», – веде далі транспортник.

Приватний перевізник констатує, що своїми діями Львівська міська рада провокує працівників підприємства вийти на транспортний Майдан.

«А це призведе до транспортного колапсу у Львові. Це вже майже сталося на початку 2012 року, коли ми «накатували» нові маршрути собі в збиток. Але ми засукали рукави і робили це. Й от, коли все це зробили, нам запропонували «лягти» під комунальне підприємство АТП-14630, інакше забирають маршрути. Ось така рекетирська політика. Наші працівники цим усім просто обурені. Я не зможу їх стримувати. Настане такий момент, що вони просто не вийдуть на роботу. І я закликаю чиновників міськради зупинитися, адже вина за настання транспортного колапсу у Львові ляже на них і на їхнього шефа – Садового. Наші працівники вимагають в Андрія Івановича відкликати касаційну скаргу на рішення суду, яке дозволяє нам обслуговувати маршрути. І дати нам нормально працювати. Інакше на знак протесту вони просто можуть не вийти на роботу», – попереджає Юрій Мельник.