ЛЬВІВ, 20 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Президент України Віктор Ющенко призначив директором Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Володимира Загорського.

Відповідний указ президент підписав сьогодні.

Володимир Загорський — доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України.

До цього посаду ректора обіймав Іван Залуцький, який 18 травня цього року був звільнений указом президента.

Як повідомляло агентство, у січні понад 100 працівників Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України звернувся до президента, голови ВРУ, прем'єра, начальника Головдержслужби та президента НАДУ при Президентові України з вимогою негайного усунення з посади директора інституту Івана Залуцького.

Колектив інституту стверджував, що Іван Залуцький своїми вчинками «спричинив дезорганізацію колективу та утвердження й надалі негативного іміджу інституту», а також «деморалізує студентів, слухачів та колектив Інституту».

У лютому з цього приводу до Львова прибула спільна комісія Національної академії державного управління при Президентові України та Головдерслужби, яка проводила перевірку у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ за зверненням трудового колективу інституту з вимогою звільнення директора інституту Івана Залуцького. Комісія встановила, що стан справ у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ не відповідає стратегічному завданню президента на професіоналізацію державної служби.

Нагадаємо, що Іван Залуцький був призначений на посаду директора Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України указом президента 9 жовтня 2006 року