Про це Голубченко сказав сьогодні журналістам під час інспекції столичного зоопарку.

За його словами, цю пропозицію він озвучить Кирилюку, як тільки той вийде з лікарняного.

Основна претензія до Кирилюка в тому, що директор не зміг використати виділені на 2013 рік бюджетні кошти на програму розвитку зоопарку, що негативно відбилося на діяльності підприємства в цілому. Як сказав Голубченко, було виділено 16 млн грн, а виконано «обмаль, майже нічого». Голубченко також зазначив, що отримав, до того ж, скаргу від членів трудового колективу Київського зоопарку з приводу невиконання директором умов трудового договору.

Голубченко ознайомився сьогодні з частиною підрозділів зоопарку, які займаються забезпеченням тварин, перевірив запаси кормів, а також частково оглянув територію вольєрів. За його словами, згідно з висновками інспекції, яка працювала в зоопарку, підприємство працює нормально. «Але у мене є власна думка того, що нам потрібно буде змінювати керівництво зоопарку», – підкреслив він.

Голубченко сказав, що найближчим часом направить в зоопарк нову інспекцію, яка здійснить фінансовий аудит, а потім трудові відносини перевірить профспілка. «Як тільки вийде Кирилюк з лікарняного, ми з ним будемо говорити. Я думаю, він добровільно піде у відставку, і потім ми оголосимо конкурс на заміщення вакантної посади», – сказав Голученко.

Водночас він підкреслив, що швидкого рішення про зняття Кирилюка не буде, оскільки рішення треба приймати з урахуванням результатів аудитів та нових перевірок.

«Але в будь-якому випадку я запропоную добровільно піти з посади директору», – резюмував Голубченко.

Між тим згодом заплановану зустріч з трудовим колективом зоопарку Голубченко переніс на інший день, пояснивши, що його терміново викликали до Кабміну.

Як повідомлялося, співробітники Київського зоопарку заявляли, що з 1 січня їжу для тварин у зоопарк не привозили. За їх словами, причина в тому, що минулорічні договори з постачальниками продуктів закінчилися, а нові на 2013 рік не уклали. Щоб звірі не голодували, співробітники, за їх словами, приносять їм їжу з дому.

Джерело: УНІАН