Про це Олександр Завадович сказав під час прес-конференції на тему «Продовження кадрової вакханалії у Львівській міській раді» сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Директор парку пояснив, що останнім часом міська влада робить все для того, аби показати негативні сторони роботи адміністрації «Знесіння», і натомість приховує здобутки, яких вдалося досягти парку протягом останнього часу.

Крім незрозумілої поведінки керівництва міста, директор «Знесіння» скаржиться також на загрозу втрати територіальної цілісності музею.

«Парк, який пережив різні періоди, – австрійський, радянський, польський, – в наш, український період, став під знаком питання: що буде із землею у центрі міста Львова?», – наголосив Олександр Завадович.

Він зазначив, останнім часом, через постійний тиск на керівництво парку, в роботі колективу виникли проблеми.

«Нездорова політика тиску на нас призвела до того, що є дисбаланс у роботі колективу. Виникла певна внутрішня опозиція: люди розбіглися у своїх думках щодо того хто буде керувати і які будуть напрямки роботи. Один із працівників написав скаргу на недоліки в роботі парку і за результатами цієї скарги у нас була перевірка. Мало бути ще кілька перевірок, але ми сказали вголос, що методи міської влади мають бути чисті, тому, можливо, цих перевірок не буде», – сказав директор «Знесіння».

Директор музею національної архітектури та побуту у Львові Іван Косакевич розповів, що наразі його офіційно не звільняють, однак «тенденції і спосіб, за яких відбувається перетік подій, пов’язаних із музеєм, абсолютно схожі на ситуацію зі звільненням директора ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» Ігоря Гавришкевича та тиском на Олександра Завадовича.

«Спочатку були перевірки місцевого характеру, потім – зовнішні перевірки, потім – легкі натяки кулуарного характеру на можливе звільнення, пізніше – реальні пропозиції написати заяву на звільнення за власним бажанням. Після моєї відмови відбувається реальний прес контролюючих орачів, - від них не просто доводиться відбиватися, вони отримують чиїсь вказівки зробити все, аби знайти якесь порушення», – розповів Іван Косакевич.

Він додав, що, якщо керівництво міста насправді вирішило звільнити керівників трьох згаданих вище установ, то «від них можна чекати будь-яких провокацій, а це вже більш небезпечно для кожного львів’янина окремо».

Як писав Вголос, громадськість Львова стурбована тим, що упродовж останніх кількох років міська влада наполегливо та необґрунтовано цькує керівників підпорядкованих їй установ.