У середу, 6 листопада, у французькому Страсбурзі розпочався 8-й Всесвітній форум за демократію, під час якого учасники зірвали виступ заступника головного редактора пропагандистського каналу Russia Today Анни Бєлкіної.

Відповідне відео з заходу розмістила у соцмережі Facebook "Українська школа політичних студій".

"Під час Всесвітнього форуму за демократію виступала Анна Бєлкіна, заступниця головного редактора Russia Today. Зала, зокрема наша делегація, зреагувала так. Адже інших дискусій з Russia Today бути не може", - зазначається під відео.

На опублікованому відеозапису чітко видно, як під час виступу Бєлкіної представники української та інших делегацій піднялися зі своїх місць та почали вигукувати: "Світовий форум за демократію – не місце для пропаганди". В руках у них були роздруковані саморобні плакати із написом "Propaganda is not Journalism".

Сама Бєлкіна пояснюючи, чому ЗМІ втрачають довіру до громадян згадала негативні приклади висвітлення виборів у США у 2016 році та початок процедури Brexit

На що продюсер France Culture Крістін Окрен зауважила, що Бєлкіна "забула" згадати приклад російської пропагандистської машини. Після цього пролунали масові аплодисменти та вигуки, спрямовані проти пропагандистки Russia Today.

Також було опубліковано ще одне відео, на якому випускниця УШПС, звернулася до організаторів Всесвітнього форуму за демократію із питанням: "чому російська пропагандистська машина має вчити європейських журналістів, як правильно подавати інформацію?" - та зірвала гучні овації.

У той же час, на великому екрані було показано карикатуру про російську пропаганду, яку створив на форумі художник видання Charlie Hebdo.

Нагадаємо, що нещодавно одна із найбільших російських пропагандисток Ольга Скабєєва знову заістерила через Україну.