«Галицький золотослов» – це збірка творів останніх років найвідоміших галицьких поетів та прозаїків. Під час зібрання Юрій Путас передав диски керівникам сільських бібліотек Львівщини. Директор обласної бібліотеки Іван Сварник каже – це неоціненний подарунок для мешканців села.

«Для сільського бібліотекаря отримати одночасно 42 книжки в електронному варіанті це є дуже великий і добрий подарунок. 42 книжки – це велика кількість, і привести їх проблематично, однак на електронному носії дуже просто. Поклав до кишені і маєш 42 книги в одній кишені», - зазначив Іван Сварник

В збірці «Галицький золотослов» розміщено твори Ігоря Калинця, Романа Іваничука, Андрія Содомори та інших. На думку Юрій Путаса, електронне видання буде сприяти тому, що молодь більше зможе дізнатись про видатних культурних сучасників. «Сьогодні молоді люди використовують різні інструменти комунікації і власне завдяки електронній версії «Галицького золото слова» вони матимуть можливість постійно читати твори видатних письменників Галичини».