Про це у депутатському запиті зазначив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

«До мене звернулися працівники ЛКП «Львівелектротранс» зі скаргою щодо фактів приватизації приміщень цього підприємства.

Львів’яни стверджують, що за минулі декілька років у різних районах міста, колишні структурні підрозділи та диспетчерські пункти цього комунального підприємства перетворилися на розважальні заклади, приватні магазини чи офіси.

До прикладу, на вулиці Чернівецькій, де кінцева зупинка трамваю №1 та 9, колись був диспетчерський пункт для водіїв, натомість сьогодні там «Експрес-бістро 24». Така ж ситуація із приміщенням для аварійної бригади на вулиці Руській, в центральній частині міста, частина якого вже приватизована. Інші комунальні приміщення ЛКП «Львівелектротранс», що розташовані на вул. І.Франка та  Є. Коновальця також використовуються не для обслуговування персоналу підприємства», - каже депутат.

За його словами, що львівські  трамваї, щодня транспортують тисячі львів’ян, а отже при поломці на лінії, технічна бригада має швидко реагувати. Проте диспетчерські пункти, в яких мали б перебувати такі технічні працівники – розпродали приватним організаціям.

«Міській владі байдуже за безпеку та життя пасажирів, які  користуються послугами трамваїв.   Зважаючи на це, я звертаюся до начальника управління комунальної власності Львівської міськрад, з вимогою нагади повний перелік об’єктів львівських комунальних підприємств, які були приватизовані або надані в оренду іншим суб’єктам господарювання. Також прошу вказати ціну, за яку були відчужені такі приміщення», - каже Маркіян Лопачак.