На Одещині 10-річний хлопчик наївся металевих болтів, гайок і саморізів та в результаті помер. Дитину можна було врятувати, якби його відвезли до лікарні. Втім, мати вирішила покликати знахарку, а та дала дитині таблетки.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що дитина страждала від болю аж дві доби. До лікарні вона потрапила вже аж у вкрай важкому стані з перитонітом. Медики намагалися врятувати дитину, але не вдалося. Його серце зупинилося в реанімації, медики ще 75 хвилин намагалися запустити його знову.

Лікарі кажуть, що дитина залишилася б цілком здоровою, якби її привезли до лікарні вчасно. Натомість мати вирішила "пролікувати" метал у шлунку дитини таблетками від знахарки.

Згодом стало відомо, що хлопчик мав ментальні порушення, відтак потребував особливого догляду. Проте сусіди розповідають, що сім'я дитини була неблагополучною: мати зловживала алкоголем, а батько більшість часу проводив на роботі.

Вчителька хлопчика розповідала, що часом під час уроків він рвав листки із зошитів і їв їх. Також, за її словами, дитина замість іграшок постійно носила зі собою інструменти.

Відкрито кримінальне провадження.