Один з українських полонених Дмитро Великий, яких «рятує» від бойовиків терористичної «Л/ДНР» кум Путіна Віктор Медведчук, перебуває в розшуку МВС. Його звинувачують у дезертирстві.

Про це повідомив в Facebook журналіст Денис Казанський.

«Дмитро Великий – претендент на премію Дарвіна. Дезертирувавши із ЗСУ, він поїхав на заробітки в Росію. Але тільки братушки пацифізму не оцінили і в підсумку призначили Великого українським диверсантом і шпигуном. А тепер віддають його Україні, подаючи це як неймовірний успіх миротворчої місії Медведчука», – написав він.

Журналіст зазначив, що передача Великого Україні – це «якийсь унікальний розвод».

«Кум Путіна за указом Путіна домовляється з маріонетками Путіна про те, що вони відпустять з полону зрадника, який працював на Путіна. Цікаво, як вчинять з Дмитром Великим в Україні? Буде хохма, якщо заарештують», – додав Казанський.

Раніше «Вголос» повідомляв про ще одного полоненого, якого «рятує» Медведчук. З’ясувалось, що він був за кермом авто, яке в кінці травня потрапило на окуповану терористичним «Л/ДНР» територію.

Також “Вголос” повідомляв, 27 червня кум Путіна Віктор Медведчук повідомив, що ватажки бойовиків окупованих районів Донецької і Луганської областей Денис Пушилін та Леонід Пасічник погодились звільнити  чотирьох заручників.

Президент України Володимир Зеленський розкритикував кума Путіна Віктора Медведчука, відзначивши, що робить це він чомусь тільки перед виборами.