Про це він заявив у коментарі власкору Вголос.

«Вишиванка – це один з елементів українського національного костюму. Згідно українського етикету вишиванка є парадним еквівалентом сорочки з краваткою, і може використовуватися замість неї. В Україні ніхто не має права забороняти нам проявляти свою національну гідність. У тому числі через використання нашого національного одягу.

Позиція нардепа Анатолія Гриценка у зазначеному питанні дивним чином перегукується з депутатами від Партії регіонів Михайлом Чечетовим та Віталієм Журавським. Як відомо, регіонал Чечетов вже заявляв, що ходити у вишиванках до Верховної Ради не можна. І ось тепер Анатолій Гриценко, наслідуючи «регіоналів», назвав появу депутатів у вишиванках проявом неповаги до законодавчого органу», – відзначив Анатолій Вітів.

«На мою думку, вишиванки ідентифікують нас як українців. І ми повинні гордитися українськими традиціями та культурою, а не робити відповідних заяв. Думаю, що Гриценко мав би вибачитися, бо такі слова принижують національну гідність українців», – додав він.

Відзначимо, що Анатолій Гриценко сьогодні у соцмережах написав таке: «Вважаю, що депутати у вишиванках в залі пленарних засідань Ради - то смішно, несерйозно, прояв неповаги до законодавчого органу».