Зустріч відбулася в Києві, оскільки Холман прибув в Україну для участі у благодійному Віденському балі, повідомляє Укрінформ.

«Приємно познайомитися з тобою! Мені було якраз десять років, коли я вперше побачив Майкла Джексона і вирішив, що хочу працювати з ним. Це особливий вік», – звернувся до хлопчика відомий модельєр.

Володимир натомість привітав гостя України англійською мовою. Він показав американському дизайнеру створений ним для п'ятирічної сестрички сарафан-конструктор і подарував традиційну ляльку-мотанку.

Холман розповів, що йому дуже подобається традиційний український одяг. Він у захваті від вишиванок, одну з яких під час візиту в США подарували йому організатори київського Віденського балу. Звертання до національних джерел він вважає потужною рушійною силою в сучасній моді. Сам у своїй творчості поєднує новаторство і традиції.

«Дуже важливо, що традиції передаються з покоління в покоління. В Америці ми теж широко використовуємо народні мотиви, в тому числі і вишивку, але в нас її в основному виконують машини за створеними на комп'ютері зразками. А у вас є багато людей, які вміють вишивати руками – і роблять це дуже гарно», – зазначив дизайнер.

На зустрічі були присутні також інші українські дизайнери, які мали можливість поспілкуватися з Холманом у невимушеній обстановці. За словами Холмана, він розглядає можливість співпраці з українськими фешн-митцями.

 

«Вголос»