Відеоролик з винаходом вона опублікувала на каналі в YouTube, повідомляє Еспресо.

Наомі Ву (Naomi Wu) стала відомою, коли розробила спідницю зі світлодіодним підсвічуванням, а в цьому році представила ще і корсет, що підсвічує груди.

Корсет підсвічує і натуральні груди, але особливо ефектно виглядає на жінках, які мають силіконові імплантати (як сама Ву).

Справа в тому, що силікон краще пропускає світло , ніж молочна залоза і оточуюча її жирова тканина, тому імплантати світяться теплим світлом, яке ніби йде зсередини.

Щоправда, користуючись таким аксесуаром стверджувати про натуральність грудей, якщо це не так, буде досить важко.

Наомі розповіла, що її надихнув короткий ролик, який опублікувала користувачка на Reddit: дівчина світила потужним ліхтариком на свої імплантати, і вони просвічувалися наскрізь.

Ву визнала ідею цікавою, але недосконалою: ліхтар світить досить яскраво, щоб просвітити силікон, але сильно нагрівається , тож носити його поруч зі шкірою довго неможливо. Наомі ж розмістила ліхтар в термозахисний корпусі і підвела до грудей два товстих оптоволоконних кабелі.  Щоб випробувати свою розробку, Наомі одягла корсет на одну з вечірок. 

Окрім спідниці і корсета в «арсеналі» Наомі є «хакерське» взуття, яке теж світиться - і за допомогою якого можна зламати Wi-Fi.