Замутка з газовою трубою в Європу породжує сонм істеричних звинувачень, так званих інформаційних атак та повний пофігізм в пролетарів. Перехресні звинувачення, перетворені повідомленнями на фарс, по барабану трударям. Допоки в них ще теплі батареї.

Сьогодні "Львівтрансгаз" організував виїзд журналістів на газовимірювальну станцію у Дроздовичах Старосамбірського району. Природа прикольна. Світить сонце. Тиша. Зимові сади. Свіже повітря. Засніжені пейзажі і якийсь кілометр до Польщі робить мандрівку, не пов’язану з газовими інтервенціями, класним релаксантом для вбивання часу. Єдиним траблом в такій ситуації може бути тільки есемеска від оператора, з привітанням про перебуванням на території сусідньої держави.

Але релакс в період модного газового висвітлення не був прописаний доктором Хаусом. І все тому, що на ГВС були присутні представники Європейської комісії, які мали переконатись, що Україна не тирить газ в нашої Раші. Бо постачання газу на газовимірювальній станції у Доздовичах було припинено 7 cічня.

2-ва європейських мена з Австрії і Чехії відповідно, вирішили рівнятись на зашифрованих героїв одного з оповідань Конан-Дойла про Шерлока Холмса та його друга Джеймса Вілсона. Оповідання про таємну кімнату та спалених кроликів в мундирах з здоровенними ґудзиками.

Аж занадто неохоче 2-ва євросоюзівця вийшли на світ божий з лабіринтів митної зони ГВС на зустріч з ескадрою журналістів. Якось так сором’язливо і стишено. Можна, безперечно написати версію про те, що 2-х високоприкольних спеціалістів відірвали від улюбленої справи перевіряння показників газовимірювальної апаратури. В українському варіанті, вихід на зимове сонечко 2-х кентів з подібними фейсами викликав б лише одні алкогольні асоціації. Але це – лише у якості версії написаної в Інтернеті, або на сторінках збірки Гійома Аполлінера.

Отож, 2-ва закордонних шльоцика проспікали англійською і російською про те, що години перебування на ГВС – це найкращі години в їх житті. Все дуже люксично. Обладнання – в ідеалі. Ним колись німці займались. І головне, вони сказали сакраментальні 4-ри слова – Україна не тирить газ. Тому жодної правди в словах Вови Путіна та його вірної жони – Дімітрії Мєдвєдєвої – немає. Вірити Ющу, Юльці та Янику – також не бажано.

Жодних інших інформаційних приводів не було і після 2-х годинної екскурсії чарівними пейзажами Галичини можна було ще 2-ві години вертатись до Львова. За підрахунками, спілки британських науковців та саєнтологів, на запис інфи за цитованої в попередньому абзаці – пішло хвилин 20-ть. Підтверджено високоінтелектуальною апаратурою.

Офісні приміщення (за майже останнім словом євроремонту), проскановані друкованою братією, не виявили нічого важливого для своїх улюблених читачів.

В кабінеті українських спеціалістів не загрузилась на компі схемка транспортування газу. Можливо тому, що час в офісному приміщенні час зупинився десь в середині 90-х. Старий "електрон". Макулатурка з побожних календарів. Набір сувенірів з тих ж 90-х: старі фотіки, пластмасові годинники. Непровітрені кімнати створюють ілюзію тяжкого совкового минулого.

Офіс постійного польського представника зустрів євросоюзним штином ідеально-пластмасової чистоти. Польське радейко. Схема на компі фуричить на усі 100. На заставці іншого компа – газовимірювальна станція влітку. Вид зверху. До повного щастя не вистачає тільки Ізабелли Скорупко.

Як ще виявилось, на місці постійно перебувають й представники "Газпрому", які чомусь не захотіли світитись фейсами перед об’єктивами. Можливо через страх втратити нехілу зарплату за такої мази на пустому місці через відсутність самодисципліни та вказівок зверху і зі сходу.

От така петрушка з пастернаком. Навіщо було пертись 2-ві години заради 3-х звичних слів, які можна було почути і у Львові – знає тільки "Львівтрансгаз". Показушка. Людям не має до повіятись. Не має чим зайнятись.

Відповідь на усі ці запитання прихована газовою завісою. Бійцям невидимого фронту легше щось замутити під шумок так званих інформаційних воєн. Так що будьте обережні, любі друзі, як радить доктор Хаус. А якщо ви дівчатка – то будьте обережні вдвічі більше.