Як пише «Українська правда» із посиланням на «Reuters», про це державний секретар США Джон Керрі заявив у Вашингтоні. Він зазначив, що остерігається того, що Москва може повторити свою кримську операцію.
«Зрозуміло, що російські спецслужби і агенти були каталізатором хаосу останніх 24 годин», – заявив Джон Керрі, додавши, що це «потенційно може бути надуманим приводом для військового втручання, як це ми бачили в Криму».

В українському уряді наголосили, що захоплення, які почалися в неділю, є частиною плану Росії щодо розчленування України.

В Україні продовжують затримувати озброєних російських диверсантів.

Як писав «Вголос», 7 квітня співробітники СБУ спільно з прикордонниками у пункті пропуску «Красна Таловка» (Луганська область) затримали громадянина РФ Романа Банних, який намагався перетнути державний кордон України для безпосередньої організації та координації сепаратистських акцій у Луганську.

Також, Державна прикордонна служба України застерігає сепаратистів від протиправних дій поблизу державного кордону, оскільки ці дії можуть мати сумні наслідки для порушників.