Декларації, якими засвітили свої прибутки великі чиновники, боляче вдарили по українському суспільству і відізвалися не меншим болем у нашій діаспорі та серед заробітчан. Вони заставили здригнутися міжнародну демократичну спільноту, особливо країни Європи, США та Канаду, які "тягнуть" Україну в демократичний світ, у світ, де людські та християнські чесноти, як і закон, розуміють по-іншому, ніж український злодійсько-продажний істеблішмент..Я не вживаю словосполучення "українська еліта".її у нас нема.І скоро не буде, якщо чесні громадяни нашої держави, декларації будуть обговорювати лише на кухні і в кабінетах по місцю праці, часом напівпритишеним голосом, якщо власником є підписант декларації.
Є дві України.І декларації їх чітко поляризували. Є Україна відважних воїнів-героїв, що не жаліючи життя, воюють із смертельним ворогом, що у багатьох випадках є другом підписантів, є робітники і селяни, інтелігенція, пенсіонери,чесні підприємці, які живуть Україною і допомагають їй всім чим можуть, часто страдаючи від знахабнілих підписантів. Перші люблять Україну всім серцем та душею, живуть нею і мріють про її кращу долю,знаючи свого внутрішнього ворога.
Друга Україна, це Україна масних декларантів, які вкрали, увірвали все, що змогли. Що цікаво, переважаюча кількість цих деклараниів не є етнічними українцями, але вони , як і підписанти -українці волають, при нагоді:" Слава Україні".От тільки їх слава різко відрізняється від щирого кличу народу.Для них Україна -золотий Клондайк, вони ,як акули, стараються увірвати від її зболеного тіла найжирніші шматки. Як ми переконалися, у цих людей відсутнє будь-яке почуття справедливості., інтелігентності,доброти,Божих Заповідей і людської моралі. Поняття права у них теж- відсутнє.Кожний громадянин розуміє, шо декларанти задекларували лише вершину айсберга своїх незлічених багатств. Ми всі розуміємо і те, що декларанти тепер отримають законну можливість переводити свої награбовані в народу мільярди в закордонні банки і скуповувати там нерухомість. Все інше, приховане, теж поступово "вилазитиме " наверх. Злодійство, обман, невгамовна корупція, фальш, вдаване арлекінство-стало нормою нинішньої другої УКраїни.
Перша Україна не може миритися з цією раковою пухлиною на здоровому тілі України. Рішучість і ще роз рішучість. Все вкрадене має бути конфісковане і передане державі, для розподілу для тих, хто має в цьому потребу.Перш за все- фронт!!!
Кожний майбутній кандидат в міністри, депутати та на інші високі
посади має тепер зачитувати свою декларацію на ТУ перед усією укр. аудиторією.
Перша Україна має прокинутися від летаргічного сну і допомогти державним високопоставленим злодіям звільнитися від накраденого і приступити до будівництва чесної і поважної України.