За попередніми даними, вони є студентами Орловського університету.

Хворі перебувають в ізоляційних блоках в інфекційному відділенні міської лікарні ім. Боткіна в місті Орел, інформує російське видання «Lifenews».

Зокрема, напередодні 20-річний Монтейро Болден Іурі і 23-річний Сантуш Монтейро ЕУК Лідіш приїхали в Орел на автобусі з Москви, а до столиці прилетіли на літаку з Гвінеї-Бісау.

Як повідомило джерело в лікарні, у госпіталізованих після повернення спостерігався стрибок температури до 37,3 градуса, проте в даний час підвищена температура не зафіксована. У юнаків взяли кров на аналіз і направили її в лабораторію особливо небезпечних інфекцій ФБУЗ «Центр гігієни і епідеміології В Орловській області».

Крім того, особи, які контактували з пацієнтами, розміщені в окремому блоці студентського гуртожитку ОГУ. За попередньою інформацією, у них поки не виявлені симптоми лихоманки.

Спалах заражень лихоманкою Ебола була зареєстрована на початку цього року в Гвінеї. Незабаром епідемія охопила сусідні держави. Одиничні випадки вже були зареєстровані в США і Європі.

Раніше з'явилася інформація, що захворювання може дістатися до Росії вже 24 жовтня. Такі розрахунки надали в лабораторії моделювання біологічних і соціотехнічних систем (MoBS) Північно-Східного університету Бостона.