Таку тезу депутат Львівської міськради, директор Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Тадей Едер озвучив під час пленарного засідання сесії міськради сьогодні, 13 грудня, інформує кореспондент Вголосу.

Тадей Едер нагадав, що 28 листопада Андрій Садовий на ZIKу доволі негативно оціночно висловився щодо того концерту, який був у стінах опери (цю тезу мер сказав під час чату на ZAXID.NET - Вголос). За словами депутата, ті слова мера образили весь колектив театру.

Директор опери нагадав, що 28 листопада приміщення оперного театру здали в оренду колективу журналістів «Львівської хвилі» для святкування річниці заснування цього колективу. За словами депутата, «Львівська хвиля» не один рік правдиво висвітлювала діяльність театру.

Крім того, Тадей Едер поінформував, що офіційна вартість оренди Львівської опери становить 60 тис. грн. Проте «Львівській хвилі» дали приміщення в оренду за 15 тис. грн., «розуміючи, в якому стані є наша журналістика».

Директор театру додав, що колектив «Львівської хвилі» мав право запросити на сцену тих, кого вважав за потрібне.

Далі депутат процитував висловлювання Садового щодо того, що на сцені опери не можуть виступати під «фанеру», а також слова мера, що «треба бути обережними, коли приміщення опери здаються як клуб». Тадей Едер наголосив, що і на День незалежності люди виступають під «фонограму», а щодо корпоративів чи п’янок, то зазначив, що за 22 роки їх там не було.

Наостанок Тадей Едер наголосив, що ані мера, ані представників міськради на тому конкретному концерті не було. Тому, за словами депутата, міському голові не личить обливати брудом оперу, якщо мер особисто не був на концерті.