«Лаціо» став володарем Кубка Італії сезону 2018-2019. У фінальному матчі римляни з рахунком 2:0 обіграли «Аталанту», повідомляє «УНІАН».

Доля трофею вирішилася в кінці зустрічі. «Лаціо» забив перший гол на 82-й хвилині – Сергій Мілінкович-Савич, який за кілька хвилин до цього вийшов на заміну, відзначився ударом головою. На 90-й хвилині Хоакін Корреа втік у контратаку і ще раз засмутив «Аталанту».

Зазначимо, що по ходу матчу «Лаціо» двічі рятувала штанга – у середині першого тайму не пощастило Мартену де Рону, а на 77-й хвилині після удару Алехандро Гомеса.

«Лаціо» всьоме у своїй історії завоював Кубок Італії і наздогнав за цим показником «Інтер».

Частіше трофей вигравали тільки «Рома» (9 разів) і «Ювентус» (13).

«Аталанта»–«Лаціо» – 0:2.

Голи: Мілінкович-Савич, 82, Корреа, 89 «Аталанта»: Голліні, Мазьєлло, Паломіно, Джімсіти, Хатебур, де Рон (Пашалич, 85), Фрелер, Кастань (Госенс, 85), Ілічіч, Гомес, Сапата (Барроу, 85).

«Лаціо»: Стракоша, Феліпе, Ачербі, Баштуш (Раду, 35), Марушіч, Пароло, Лейва, Альберто (Мілінкович-Савич, 78), Лулич, Корреа, Іммобіле (Кайседо, 67).