ЛЬВІВ, 7 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Більшість посад у правлінні ВАТ „Львівський хлібозавод №1” (який входить у корпорацію „Еколан”) зайняли представники „Концерну Хлібпром”.

Відповідні зміни затвердили збори акціонерів підприємства, які відбулись 5 вересня.

Зокрема, згідно з рішенням зборів головою правління обрано Ростислава Бойка (директор ДП „Ресурсна компанія” ВАТ “Концерн Хлібпром”) замість Геннадія Ігнатенка.

Головою спостережної ради обрали Андріана Арцишевського (адвокат, Адвокатська компанія „Павленко, Стаценко і Осінчук”, представники цієї компанії входять до СР „Хлібпрому”), до складу спостережної ради увійшов ще один представник цієї адвокатської контори — Андрій Костюк. Також до складу СР ввели Олександра Сєрова (начальник відділу претензійно-позовної роботи „Хлібпрому”), Ростислав Демків (директор фінансового департаменту іноземного підприємства „Універсальна інвестиційна група”, до складу якої входить Хлібпром), Олену Ільїнську (секретар-діловод ВАТ “Концерн Хлібпром”).

Ревізійну комісію очолила бухгалтер „Хлібпрому” Христина Холод.

Таким зі складу СР вивели: голову Олександра Колісниченка, Богдана Дудзяного, Віктора Пономаренка, Олену Колесник, а також звільнено голову ревізійної комісії Володимира Рачинського.

„Концерн Хлібпром” — група підприємств по виробництву хліба повного циклу, що об’єднує у своєму складі 14 хлібозаводів та 3 комбінати хлібопродуктів у Західній та Центральній Україні.

До підприємств з виробництва хлібопродуктів ВАТ "Концерн Хлібпром" належить ДП "Львівський хлібозавод № 5" (структурні підрозділи «Самбірський хлібокомбінат» та «Червоноградський хлібозавод»), ДП «Вінницяхліб» (структурні підрозділи «Барський хлібозавод» та Могилів-Подільський хлібозавод), ДП «Калуський хлібокомбінат», ДП «Гайсинхліб» (структурні підрозділи Жашківський, Кам'янський хлібозаводи та Шполянський хлібокомбінат), ДП «Рівнехліб».

За власними підрахунками концерну, йому належать 5,3% українського ринку хлібобулочних виробів.

2006 рік «Хлібпром» закінчив з прибутком 5,174 млн. грн.

97,04% статутного капіталу концерну наразі володіє Financial&Investment Energy Holding (F.I.E.H.) Establishment (Ліхтенштейн).

ВАТ "Концерн Хлібпром" входить до холдингу "Універсальна інвестиційна група".

«Еколан» — один з найбільших виробників хлібобулочної продукції у Львівській області. До корпорації входять такі підприємства, як ВАТ „Львівський хлібокомбінат”, ВАТ „Львівський хлібозавод №1” та ТзОВ „Явір-Млин”. Корпорація також веде бізнеси, пов’язані з розведенням риби та мисливством.

29 листопада 2005 року в смт. Брюховичі біля Львова було застрелено екс-голову Львівської ОДА, голову спостережної ради корпорації „Еколан" Степана Сенчука. Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за ст. 115 КК України („умисне вбивство"). У грудні 2005 року був затриманий підозрюваний у даній справі, якого у вересні 2006 року звільнили з-під варти за недостатністю доказів.

З цього часу, спостережну раду „Еколану” очолювала дружина Сенчука.