Відповідно до економічних законів, фактором, який може вивести країну з глибокої економічної кризи, є нарощення капіталу, зміна його структури та  технологічне оновлення.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів ексміністр економіки України Володимир Лановий.

«В Україні потрібно створити виробництва та підприємства, які базуються на нових технологіях, задля того, аби вийти на нові ринки і відповідно – з економічної кризи», – розповів він.

І додав: «У нас має з’явитися інноваційна економіка, в якій фінансують підприємницькі інновації. Також, що є другим важливим моментом для економічного розвитку – це кваліфіковані працівники задля розвитку капіталу у країні».

Натомість, за словами Ланового, якщо кваліфіковані спеціалісти виїжджають з країни, особливо фахово підготовлені за новітніми технологіями, то жодного зростання не буде і оновлення економіки та виходу з кризи тим більше.

«Ще один дуже важливий  фактор для розвитку – фінансова та цінова стабільність. Якщо ж у нас далі буде так, як у час президентства Порошенка – по кілька девальвацій національної валюти, то жодного відновлення економіки та капіталовкладень не буде», – резюмував Лановий.

Більше читайте тут: «Чи будуть в Україні «польські» зарплати?».