Як повідомляє телеканал «Дождь», Бугрова затримали 30 березня співробітники ФСБ. До цього він прожив у Росії два з половиною місяці після вигнання з уряду «народної республіки».

«Екс-міністра» помістили в колишній слідчий ізолятор НКВС на Шпалерній вулиці, який формально належить до Мін’юсту, однак насправді продовжує використовуватися для потреб ФСБ. Бугрова заарештували на місяць за клопотанням Слідчої служби УФСБ по Петербургу і Ленобласті, яка розслідує справу про шахрайство в особливо великому розмірі при поставках «вживаних і контрафактних» труб нафтотранспортної компанії «Роснефтьбункер» (нині «Усть-Луга Ойл»), яка входить до складу структур підприємця Геннадія Тимченка.

Громадянин України і екс-співробітник підрозділу міліції «Беркут» Олег Бугров в минулого року приєднався до збройних загонів «Луганської народної республіки», і до серпня очолив військове відомство сепаратистів. Служба безпеки України зараховує його до учасників терористичної організації, а Євросоюз включив його до списку санкцій.

Пост в «ЛНР» Бугров втратив у січні цього року через участь в коаліції проти глави луганських сепаратистів Ігоря Плотницького та виступів проти мінських домовленостей. Після цього він повернувся в рідне місто своєї дружини Петербург, де зайнявся бізнесом з постачання труб.