Про це свідчить ухвала Апеляційного суду міста Києва від 29 грудня 2014 року, повідомляє портал «Наші гроші».

Навесні 2014 року Головне слідче управління СБУ відкрило кримінальне провадження за підозрою двох осіб, у тому числі вказаного екс-чиновника, у вчиненні злочину.

Як встановлено досудовим розслідуванням, екс-чиновник зловжив своїми службовими обов’язками з метою одержання неправомірної вигоди. У результаті його дій Міноборони недоотримало по спеціальному фонду грошові кошти у розмірі 57,29 млн грн.

У грудня 2014 року екс-чиновника було повідомлено про підозру. При цьому працівники СБУ подали клопотання про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Та суд відмовив, встановивши чиновнику заставу у розмірі 918 тис грн. при цьому суд врахував, зокрема, «міцність соціальних зв’язків» чиновника, який має постійне місце проживання, має на утриманні батьків пенсійного віку, працює та позитивно характеризується за місцем роботи та проживання.

За даними «Першої інстанції», йдеться про Олеся Іващенка, який у 2014 році займав посаду заступника директора Департаменту контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства України.

Нагадаємо, у 2008-2009 році Олесь Володимирович Іващенко очолював Головне управління Держкомзему у Житомирській області.

У 2012 році Іващенко, який на той момент працював заступником директора Департаменту надлишкового майна і земель Міноборони, був призначений директором концерну «Військоторгсервіс». За даними«Дзеркала тижня», його призначення на цю посаду лобіював колишній заступник міністра оборони Олександр Черпицький, який раніше очолював Департамент надлишкового майна Міноборони.

Олесь Іващенко був співзасновником ТОВ «Спецдревпостач», де його партнером виступав Денис Болейко, пов’язаний з братами Олександром та Олегом Черпицькими, відомими бізнесменами з Житомирщини, що відомі як керівники угрупування «Чепчики».