Про це він заявив в інтерв'ю ABC News для спецпроекту «20/20» напередодні виходу книги Комі «Вища лояльність», – пише DW.

«Я не вірю в те, що він (Трамп. – Ред.) розумово некомпетентний… Я не думаю, що він непридатний бути президентом з медичних причин. Я думаю, що він морально непридатний бути президентом», – сказав Комі.

За його словами, в проханні Трампа припинити розслідування ФБР щодо колишнього радника з питань національної безпеки Майкла Флінна точно були «деякі ознаки перешкоджання юстиції». Комі висловив переконання в тому, що дані щодо зв'язків Трампа з росіянами, зібрані колишнім британським агентом, були гідними довіри.

Також екс-директор ФБР звернув увагу на негідне ставлення Трампа до жінок. "Особа, яка ставиться до жінок наче вони є шматками м'яса, яка постійно бреше… та наполягає, що американський народ має в це вірити, – ця особа непридатна бути президентом Сполучених Штатів з моральних міркувань", – вважає Комі.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп звільнив Комі з посади у травні 2017 року, коли ФБР проводило розслідування можливих зв'язків між виборчим штабом Трампа та Росією. Відтоді глава держави неодноразово висловлював своє незадоволення Комі, назвавши його, зокрема, «найгіршим директором ФБР в історії».

Сьогодні «Вголос» також писав, що Дональда Трампа розлютили європейські країни, які вислали меншу кількість російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки, ніж США.