Екс-директор Національного музею у Львові Тетяна Лупій перебуває у лікарні з діагнозом гіпертонічний криз. За її словами, стан її здоров’я значно погіршився після призначення нового директора музею, яке Тетяна Лупій називає незаконним.

У лікарняній відпустці Тетяна Лупій перебуває з 18 липня, а до лікарні її поклали 21 липня. Наразі вона перебуває під крапельницею, проте сподівається, що на початку наступного тижня її випишуть.

Відповіді з Міністерства культури та туризму на заяву Тетяни Лупій, в якій вона відкликала свою заяву про звільнення, немає.

Нагадаємо, що 15 липня Міністерство культури і туризму призначило нового директора Національного музею у Львові. Ним став колишній завідувач відділом експозиційно-виставкової та культурно-освітньої роботи, голова профспілки музею Ігор Кожан.

Лупій вважає це призначення незаконним. За її словами, 21 червня заяву на звільнення з посади директора Музею за власним бажанням вона написала під тиском і залякуванням заступника Міністра культури і туризму Ігоря Приставського. Проте 30 червня вона відкликала свою заяву про звільнення, і, згідно з чинним законодавством про працю, Міністерство не мало права призначати нового директора. „Для мене просто шок таке ставлення Міністерства до своїх працівників”, - сказала Лупій.

proUA