Так Махніцький прокоментував припущення Павличенка про начебто купівлю ним пятизіркового готелю «Хаятт Рідженсі» в центрі Києва, повідомляє «Укрінформ»

«Я ніколи не приховув рівень своїх доходів, як це доводиться робити сьогодні деяким високопосадовим особам в прокуратурі напередодні великих корупційних скандалів», – наголосив Махніцький, нагадавши, що раніше він вже подавав аналогічний позов на українську письменницю Ірену Карпу за поширення завідомо неправдивих чуток щодо купівлі цього готелю.

Радник президента заявив, що готовий подарувати «Хаятт Рідженсі» першому, хто надасть докази цієї начебто купівлі та додав, що відкрито передав всі необхідні документи до контролюючих органів і наразі готовий зараз представити їх суду в будь-який час.

Екс-генпрокурор назвав неправдивими і абсурдними заяви кандидата в депутати, зроблені зумисно напередодні дострокових парламентських виборів 26 жовтня. На його думку, їх появу можна пояснити лише агресивною кампанією «чорного» піару стосовно попереднього керівництва Генпрокуратури.

В лютому 2014 року Дмитро Павличенко та його син Сергій були достроково звільненні з вязниці, куда вони потрапили внаслідок засудження і голослівних звинувачувань у вбивстві 42-річного судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Подання на звільнення Павличенків представила Генеральна прокуратура, яку тоді очолював Махніцький.