Про це повідомили у прес-службі місцевої поліції.

Встановлено, що, бувши на посаді керівника держпідприємства, чоловік уклав низку договорів всупереч законодавству. Зокрема, держпідприємство не мало права безоплатно передавати належне йому майно іншим юридичним особам чи громадянам.

«Договори укладалися з товариством протягом 2014-2015 років, а воно було ліквідовано ще в 2012 році. Про цей факт керівнику було відомо. На підставі підроблених документів понад 936 тонн зерна було вивезено представниками неіснуючого ТОВ з території державного підприємства. Вартість майна становить майже 2 мільйони гривень. Надалі чиновник залишив свій пост», - наголошується в повідомленні.

44-річному екс-керівнику повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч. 4 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

У поліції також встановлюють інших осіб, причетних до правопорушення, і вживають заходів із відшкодування збитків, заподіяних державним інтересам.

Між тим, за інформацією поліцейських, колишній керівник переховується від слідства на тимчасово окупованій території АР Крим. Вирішується питання про оголошення його в розшук.