Прем'єр-міністр України Віктор Януковича призначив Мирослава Хом'яка заступником начальника державного департаменту - Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення. Про це йдеться у розпоряджені Кабміну № 323-р від 23 травня.

Мирослав Хом'як очолював ДПА у Львівській області у 2004 році. На цій посаді він змінив Сергія Медведчука. Був звільнений на вимогу львівських підприємців.

Як Медведчука, так і Хом'яка підприємці звинувачували в тиску з метою залякування тих, які були прихильниками кандидата у президенти Віктора Ющенка, а також у примусi багатьох підприємцiв до сплати хабарів для фінансового розвитку СДПУ(о). Також керівників податкової звинувачували у тому, що вони брали безпосередню участь у фальсифікації виборів, змушували здавати всіх працівників відкріпні талони і паспорти тощо.

Перед тим Мирослав Хом'як очолював ДПІ м. Львова. Депутати Львівської міської ради 25 вересня 2003 року на сесії висловили недовіру Хом'яку як начальнику ДПІ у місті Львові. Тоді була ухвалена заява "Про діяльність Державної податкової інспекції у місті Львові", в якій ішлося про те, що міська громада стурбована масштабною кампанією тиску на підприємців і засоби масової інформації з боку цієї структури, а також її політизацією. Депутати міської ради висловили низку вимог, зокрема "проведення організаційних і кадрових змін у структурі ДПА". Заява була оскаржена Хом'яком у суді.