За його словами, з Т.Слюз було взято підписку про невиїзд, однак після цього вона не з'являлась на допити, і через це була оголошена в розшук.

В.Пшонка додав, що Т.Слюз хочуть допитати по справі нецільового використання коштів Кіотського протоколу, оскільки ці кошти були перераховані на єдиний казначейський рахунок в той час, коли вона обіймала посаду голови держказначейства.

Нагадаємо, 27 жовтня ц.р. Контрольно-ревізійне управління (КРУ) виявило порушення на суму 1,16 млн грн при використанні коштів, отриманих у 2009 р. від продажу частин встановленої кількості викидів парникових газів, передбачених Кіотським протоколом.

«Зазначене порушення виникло внаслідок видання урядом розпорядження від 9 вересня 2009 р. № 1049, яким змінено цільове призначення коштів спецфонду держбюджету, неефективного та непрофесійного управління коштами єдиного казначейського рахунку з боку уряду і Мінфіну», - заявив тоді директор Департаменту інспектування органів державної влади КРУ Ігор Нікола.

ГПУ 28 квітня 2010 р. порушила кримінальну справу щодо службових осіб Кабінету міністрів України за фактами порушень за ч. 2 ст. 210 Кримінального кодексу України (ККУ) та ч. 2 ст. 364 ККУ.

Нагадаємо, 22 квітня ц.р. Президент України Віктор Янукович звинуватив уряд Ю.Тимошенко у нецільовому використанні коштів, виділених України за Кіотським угодою. Він припустив, що кошти, отримані України за Кіотським протоколом, використані не за призначенням.

Як повідомлялося, в березні 2009 р. Україна домовилася про продаж Японії 30 млн одиниць встановленої кількості викидів парникових газів. У квітні 2009 р. екс-прем'єр-міністр Ю.Тимошенко заявила про залучення України 3 млрд грн від цього продажу.

Зазначимо, 11 березня 2010 р. розпорядженням №388-р Кабмін прийняв відставку голови Держказначейства України Тетяни Слюз.