Зокрема, як інформує УДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області, кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368 КК України.

Як повідомили у міліції, голова і посадовці РА одержали неправомірну вигоду за укладання угоди з приватним підприємством щодо проведення будівельно-ремонтних робіт житлового фонду в одному з районів міста, затвердження відповідних актів із завищеними обсягами виконаних робіт та безперешкодне перерахування за виконані роботи коштів з бюджету держави. 

«Службовці райадміністрації кошти отримали, однак скористатись так і не встигли, оскільки їх затримали правоохоронці. Сума своєрідного «відкату» сягнула майже п’ятої частину від обіцяних для оплати підприємству бюджетних коштів», – пояснили у міліції.

С. 4 ст. 368 КК України – прийняття  службовою особою пропозиції чи обіцянки надати їй або третій особі неправомірну вигоду у  великому розмірі  або  вчинене  службовою  особою, яка займає відповідальне становище. Стаття передбачає покарання у вигляді  позбавленням  волі  на  строк  від п’яти до десяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв Вголос,  учора у Львові за хабар затримали голову Залізничної районної адміністрації Мирона Тереха, його заступника та керівника одного з відділів.

Міський голова Андрій Садовий учора ж підписав розпорядження про їх звільнення і утік зі Львова.