Екс-міський голова Львова Василь Куйбіда вважає, що директор Інституту розвитку міста Андрій Садовий й надалі продовжує займатися наклепництвом. "Пан, який зараз знову претендує на мера, вирішує за рахунок іншого підвищити собі імідж", – заявив Василь Куйбіда після того, як А.Садовий звинуватив його у  "прийнятті таємних рішень" стосовно продажу земельних ділянок у Львові в час головування В.Куйбіди.
"Може від зайвого хвилювання чи після хвороби він зробив таку заяву про таємність. Такого в принципі не могло бути. Усі рішення виконкому і сесії автоматично вносилися в електронний облік і зараз можна зайти на сайт міської ради й подивитися. Це робилося відразу ж після прийняття рішення, і відкрито для будь-кого. Це, звичайно, прямий наклеп.

Рішення про виділення земельних ділянок, виставлення на аукціон, чи для прямого продажу здійснюється виключно сесією Львівської міської ради. Причому, перед тим, як ставити такі питання на голосування, їх обов’язково мали розглядати і вивчати депутатські комісії, принаймні, у трьох профільних: бюджету, економічного розвитку і земельній. І візувалося депутатом по округу. Окрім того, депутати виїжджали на місце і спілкувалися з мешканцями навколишніх будинків, аж потім спрямовували на розгляд сесії. Це загальні підходи до таких питань.
Я не буду стверджувати, що депутати, приймаючи цю ухвалу, на сто відсотків все зважили, думаю, що й депутати такого стверджувати не будуть. Але те, що вони добросовісно все вивчали, – у мене сумніву нема. Тим паче, що це був 2001 рік, йшлося вже до виборів. І, як пригадуєте, тоді вже була сформована група людей у міській раді на чолі з Садовим, які протиставляли себе відкрито міському голові, вдаючись до будь-яких засобів. Навіть таких, що у нормальному суспільстві вважаються неетичними. Тому у мене виникає запитання, чому він тоді цієї проблеми не піднімав. Чому не блокував, чому не виходив до людей і не казав, що рішення є неправильним. Я стверджую, всі проекти рішень надавалися всім депутатам, тобто він не міг цього не знати у 2001 році. Просто не міг.

Нагадаю, що напередодні виборів 2002 року газета "Поступ", до якої пан Садовий має безпосередній стосунок, друкувала про мене явно упереджену і неправдиву інформацію. Я звертався до них, щоб цю інформацію спростували, а після відмови спростувати у газеті звернувся до суду, який виграв. Суд визнав, що "Поступ" дискредитував мене і свідомо подавав неправдиву інформацію про мене. На жаль, "Поступ" й досі не вибачився і не спростував, попри те, що зобов’язав суд. А пан, який зараз претендує на мера, вирішує за рахунок іншого підвищити собі імідж. Звичайно, працювати над собою і витягувати себе за чуприну як барон Мюнхаузен, вивищуючись над іншими, це боляче. Куди простіше вигадувати про інших непристойності і поширювати їх», – зазначив В.Куйбіда.

ЗІК