Про це йдеться в повідомленні прокуратури Миколаївської області. 

«Апеляційний суд Миколаївської області визнав винним колишнього мера Миколаєва О. Бердникова в розкраданні понад 2,5 млн дол США іноземних інвестицій і призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна та позбавив його права обіймати керівні посади строком на 3 роки», - йдеться в повідомленні.

Раніше вироком Центрального районного суду Миколаєва екс-мер міста був визнаний винним в розкраданні іноземних інвестицій та засуджений до позбавлення волі строком до 5 років з відстрочкою виконання вироку на 2 роки. Крім цього, його зобов'язали відшкодувати привласнені кошти і компенсувати потерпілій стороні 2 млн грн матеріального і морального збитку.

У зв'язку з м'якістю призначеного покарання прокуратура району подала апеляційну скаргу, яку задоволено частково. Не погодившись з таким рішенням, прокурор звернувся з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України.

Наголошується, що в 2008 році громадянин республіки Південна Корея інвестував у розвиток сільського господарства Миколаївської області понад 2,5 млн дол., які шахрайським шляхом були присвоєння екс-мером міста Миколаєва Бердниковим.