Заступник голови Народного Руху України, екс-міський голова Львова Василь Куйбіда стверджує, що якби йому запропонували посаду голови ОДА, він би дуже довго думав.
Про це він повідомив під час прямої телефонної лінії в "Аргумент-газеті". "Мусить бути все зроблено вчасно. Якби це був інший час, можливо, погодився би. Зараз я би дуже довго думав", - сказав він.

За словами Василя Куйбіди, наразі він повністю зайнятий розбудовою Народного Руху України та підготовкою адміністративно-територіальної реформи. "Я зараз маю обов'язок і перед партією, оскільки і на посаді заступника голови НРУ і керівника апарату зобов'язаний дбати про розбудову цієї партії, готувати її і до парламентських виборів і до виборів до органів місцевого самоврядування. І маю обов'язок і перед тими людьми, з якими працюю по підготовці адміністративно-територіальної реформи. І перша робота, і друга робота забирає весь мій час і заполонює весь мій розум", ― пояснив він. "Тому зараз говорити про щось інше навіть некоректно по відношенню до моїх колег, чи то партійних, чи тих, з якими ми зараз працюємо над адміністративно-територіальною реформою", ― додав Куйбіда.

Прес-тайм