Про це написав журналіст Олександр Білінський на своїй сторінці в Facebook.

«Знайомтеся, Паша Хаммер. Так його за очі називали підлеглі, коли на подвір'я УВС він в'їжджав на чорному джипі і в погонах вилазив з авто. «Павло Петрович» – так до нього офіційно зверталися, пам'ятаючи: за косий погляд начальник Горлівського УВС Павло Панасюк може і звільнити. У роки Януковича він чудово себе почував у рідній мені Горлівці: хвалився знайомством з Федоровичем, встановив у робочому кабінеті відразу два його портрети, отримав квартиру від влади міста, брав у міськвідділі «смотрящих» від ще одного земляка Юрія Іванющенка, кого треба карав, кого треба – відпускав», – пише журналіст.

За словами Білінського, за два тижні до штурму будівлі Горлівського УВС Панасюка зняли з посади, але перевели очолювати міліцію Дзержинська (нині – Торецька). «Там він теж особливо завзято сепаратистів не затримував, місто захопили, Паша помикався-потикався – і пішов на заслужену пенсію. Я вже почав забувати про Пашу, розуміючи, що ніхто не буде розслідувати його діяльність на посаді начальника міліції. Але сталося ДТП, в результаті якого син Панасюка – теж співробітник міліції – у Святогірську збив на смерть трьох людей (дитину з бабусею і дідусем), а сам намагався втекти з місця аварії», – зазначив він.

Журналіст уточнив, що спільними зусиллями вдалося домогтися того, щоб винуватець ДТП був затриманий, він майже 2 роки провів у СІЗО, а нещодавно був відпущений під домашній арешт. Проте пізніше фігурантом чергового скандалу знову став сам «Хаммер», якого призначили директором Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Донецькій області.

Цікава також і декларація Панасюка. Журналіст повідомив про вражаючі статки сім'ї новоспеченого голови департаменту. «Паша наш зовсім на церковну мишу косить, зате дружина його – «ах, какая женщина»: квартира в Горлівці, 3 квартири в Єнакієво, квартира в Святогірську, 2 будинки в Єнакієво, кілька земельних ділянок, квартира в Феодосії, земельна ділянка в Запорізькій області, приміщення дитячого садка у власності», – сказано в повідомленні. Автопарк родини: DODGE RAM-1500; 6 автобусів; SKODA OCTAVIA A5 AMBIENTE; TOYOTA PRADO (2007); FORD MONDEO TREND; MERCEDES-BENZ Е-240. 

 

«Вголос»