Таку думку висловив екс-начальник відділу митного оформлення митного поста “Мостиська” Львівської митниці Сергій Коваль сьогодні під час сесії облради.

“Я вважаю, що Микитюк мав би сидіти на її місці в тюрмі”, – сказав Сергій Коваль.

“Чому пан Микитюк тут присутній – начальник, заступниця якого брала хабарі, чому він не звільнений з митних органів? Чому два тижні Калєтнік ніяких заходів не вживав, а потім перевів його на рівнозначну посаду в інший регіон?”, - поставив риторичні питання колишній начальник митного поста “Мостиська”.

Сергій Коваль також звернувся до присутнього в сесійному залі Романа Микитюка і сказав йому, що він може за його слова подати на нього в суд.

“Але я вам особисто в очі кажу, що ви непорядна людина, бо ви звільнили своїх підлеглих, знаючи, що вони невинні”, - додав екс-митник.

Окрім того, Сергій Коваль звернувся до голови Львівської облдержадміністрації, голови Львівської облради та депутатів.

“Ви відповідаєте за те, що відбувається у Західному регіоні. Не можна дивитися, як спокійно знищується бізнес на Львівщині. Тому що існує подвійна база даних митної вартості. Одна база даних для своїх фірм, а з другого боку є чорні суб’єкти, яким декларується завищена у 1,5-2 рази база”, – наголосив екс-митник.

На ці звинувачення депутат Львівської облради від Партії регіонів, екс-начальник Львівської митниці, а тепер очільник Вінницької митниці Роман Микитюк нічого не відповів. Коментарів журналістам Роман Микитюк також відмовився давати.