Місцевий суд Галицького району Львова скасував постанову про порушення кримінальної справи відносно екс-начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала.
Про це "Прес-Тайм" повідомив суддя Місцевого суду Галицького району Львова Михайло Волинець. Михайло Волинець пояснив, що скасував цю постанову, оскільки вважає, що були процесуальні порушення при відкритті кримінальної справи. Суддя також поінформував, що 25 травня була подана скарга до суду про скасування постанови про порушення кримінальної справи за ст. 364 КК України відносно Олега Сала.

Як повідомляло агентство, раніше прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу проти Сала за ч. 3 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем. Олега Сала звинувачують в тому, що в минулому році, зловживаючи службовим становищем, підписав акти про виконання будівельно-ремонтних робіт у приміщеннях управління УМВСУ у Львівській області, які не проводилися, на загальну суму понад 432 тис. грн. Ці кошти були витрачені на будівництво приватних будинків у Сколівському районі Львівської області. Деякі ЗМІ також стверджували, що кошти були витрачені для будівництва дачі екс-міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя.