Начальник управління УМВС в Чернівецькій області Василь Василов в ексклюзивному інтерв’ю повідомив про порушення кримінальної справи проти екс-начальника УМНС у Чернівецькій області Т.Рогози, який, зловживаючи службовим становищем, завдав державі матеріальних збитків на 97 тисяч гривень.

Колишній керівник передав спеціальне обладнання УМНС (програмно-технічний комплекс «Інтеграл») у користування ТОВ «Пожежне спостереження України», беручи за це орендну плату. Це дало змогу ТОВ укласти 200 угод з колишніми клієнтами УМНС про надання послуг пожежного спостереження і отримати від цього незаконні прибутки.

За словами В.Василова, виявлено порушення і при відчуженні майна рятувального батальйону, до яких також має стосунок екс-чиновник.

Справа проти Т.РОГОЗИ передана до Генпрокуратури.

Керівник міліції Буковини також дав зрозуміти, що автомобіль, яким минулого тижня було викрадено студента у Чернівцях, таки належав матері депутата Н.Шуфрича. Крім того, В.Василов зазначив, що цей поза шляховик незаконно ввезений в Україну. Як з’ясувалося, при його розмитненні була вказана оціночна вартість – 10 тисяч гривень.

Начальник УМВС повідомив також, що найближчим часом будуть оприлюднені ще кілька прізвищ колишніх високо посадовців у Чернівецькій області, до яких у міліції є претензії. В.Василов не уточнив, про кого конкретно йдеться.

За наявною інформацією, окрім інших, можуть бути запитання до колишнього голови ОДА М.РОМАНІВА, який нещодавно отримав квартиру у центрі Чернівців, як він сам стверджує – за бюджетні кошти.