У спільноті «Київ оперативний» публікують фото та відео з місця події.

«Перший у світі безпілотний Mitsubishi («Що ти скажеш на це, Ілоне Маск?»)! Принаймні, такий висновок можна зробити зі слів чоловіка, який перебував у кайданках під час нашого прибуття на місце. За його словами, він сидів на задньому сидінні, а його автомобіль сам проїхав на заборонений сигнал світлофору біля ТРЦ Lavina, через що за ним і почалося переслідування. «Поїздка з вітерцем» закінчилась аж на вулиці Рубежівський. Однак одразу після зупинки автомобіля водій намагався втекти», - коментують журналісти.

У публікації також вказано, що коли чоловіка затримали, той почав чинити супротив і не виконував законні вимоги поліцейського, а потім взагалі вдарив його в обличчя, що було зафіксовано слідчо-оперативною групою.

Відомо також, що правопорушник був з явними ознаками алкогольного сп’яніння, але проходити тест на місці на приладі «Драгер» відмовився та поїхав до лікаря-нарколога. Крім того, він заявив, що знає легкий спосіб як визнати протокол недійсним.

«А тепер – найцікавіше! Водієм виявися Мельник Євген Олександрович. Раніше очолював патрульну поліцію в місті Харкові. До речі, на пана Євгена в 2014-му вже складали протокол за кермування у стані сп’яніння. Як каже сам Євген, його тоді підставили. Надавати водійське посвідчення не став, не відомо чи взагалі воно в нього є. Мабуть, і цього разу також», – зазначено у дописі.