Про це повідомляє The New York Times, посилаючись на близьке до справи джерело.

«Пан Манафорт разом зі своїм адвокатом зайшли до офісу ФБР у Вашингтоні приблизно о 8:15 ранку», – вказано у повідомленні. 

ЗМІ зазначають, що у понеділок також має «капітулювати» екс-бізнес-партнер Манафорта Рік Гейтс.

Ім'я Гейтса з'являється в документах, пов'язаних з компаніями, які Манафорт створив на Кіпрі для отримання платежів від політиків та бізнесменів у Східній Європі.

Відповідно до повідомлення, Манафорта, який також був головою виборчої кампанії Трампа, підозрюють у порушеннях податкового законодавства, відмиванні грошей та лобіюванні інтересів іноземців.

Нагадаємо, ФБР вивчає великі грошові перекази від офшорних компаній Манафорта на рахунки у Штатах, щоб з'ясувати, чи не відмивав він гроші для українського уряду часів Януковича.

Разом з тим, Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні спеціального радника Роберта Мюллера про можливу змову між кампанією Трампа і Росією, зокрема через низку зв'язків Манафорта з росіянами і його роботу з Януковичем.

ФБР висунуло перші звинувачення у справі про втручання Росії у вибори за результатами розслідування Мюллера. Які саме звинувачення висунуті і проти кого, поки невідомо.

 

«Вголос»