Другий Президент України Леонід Кучма закликав співвітчизників прийти 31 березня на виборчі дільниці і проголосувати за зміни.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам у п’ятницю в Києві, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Я, перш за все, хочу звернутися, щоб сказати: прийдіть, люди добрі, на вибори. Тому що сьогодні перед Україною стоїть завдання — який шлях ми оберемо”, — заявив він.

Кучма наголосив на необхідності робити зміни в країні.

“Ми бачимо, в якому стані сьогодні перебуває Україна. Можу трошки алегоріями сказати: ми практично збудували розмежувальний паркан в Україні, сьогодні є дві України, а це жах!” — наголосив колишній президент.

“Я згадую, що завжди у нас було гасло “За єдину Україну!”, про це ми забули. Тому що їх справді сьогодні дві, й одна намагається диктувати всім свою волю, а це шлях в нікуди”, — додав він.

Він наголосив на тому, що наразі Україна в галузі економіки займає останні місця у всіх рейтингах.

“Економіка у нас нижче плінтуса, машинобудування взагалі сьогодні, можна сказати, не існує, залишки тільки… Економіка на першому місці повинна бути сьогодні. Тому що коли ми говоримо про армію, то як будувати Збройні сили і потужну армію, якщо економіки немає у нас? Ось тому треба над цим думати в першу чергу”, — висловив переконання Кучма та додав, що в України є й інші недоліки, проблем вистачає, та одним із основних завдань економіки наразі є інтерес іноземних інвесторів.

“В таку країну, де непрацює правова система, ніхто не прийде, а без іноземних інвестицій нічого не буде”, — сказав він.

“Отже головне — прийти на вибори й віддати свій голос. У нас же люди добре розуміють, чого вони хочуть завтра, ось за завтра і треба проголосувати”, — підсумував другий президент.

Як писав “Вголос”, “Обличчя корупції”: у Києві створили портрет Порошенка з обгорток Roshen.