Відкидає звинувачення заступника голови обласної адміністрації Дмитра Крючкова про шантаж та вимогу грошей, колишній радник голови обласної адміністрації Ігор Голод. За словами Ігоря Голода, він давав свідчення рівненським правоохоронцям, і йому відомо про звинувачення у тому, що він чи група людей вкрали документи, які нібито належали Дмитру Крючкову.

За словами Ігоря Голода, заява Дмитра Крючкова містить суперечливі дати: “оскільки 9 липня, коли свої заяві пан Крючков вказує, що я йому нібито погрожував, насправді я був відсутній. Я знаходився на санітарно-курортному лікуванні в місті Саки. І лише пізно вночі, вже 10 липня, повернувся до Рівного. В мене є квитки на літак, які це підтверджують”, - зазначив Ігор Голод.

Він також розповів, “що свого часу до нього звертався Дмитро Крючков з проханням допомогти знайти фірму для придбання акції Управління будівництва РАЕС.” Компанію Голод порадив, і за його словами, “пан Крючков звернувся до цієї структури, вона йому купила акції, однак з нею він повністю не розрахувався”. А з Дмитром Крючковим, як стверджує Ігор Голод, його познайомив “кримінальний авторитет Володимир Стецюк, який колись офіційно працював помічником Василя Червонія. Однак, коли пан Червоній дізнався про судимості Стецюка, його звільнили з займаної посади. Він познайомив мене з Крючковим і сказав, що ми домовилися про посаду цьому громадянину, він буде заступником, і разом працюватимемо”, - розповів Ігор Голод. А про те, що він Ігор Голод сам звільнений з посади радника голови ОДА, йому повідомив слідчий у міліції.
Рівне-інформ