Про це в інтерв’ю «Громадське.ТБ» розповів екс-радник Володимира Путіна, президент Інституту економічного аналізу Андрій Ілларіонов, пише «ТВі»

Ілларіонов каже, що впродовж останніх кількох днів «з’явилося багато ознак» того, що триває підготовка «переходу бойових дій у нову фазу». Тож не виключено, що «готують похід на Київ».

«Це буде «великий наступ», і він стосується не тільки Донбасу, а й Центральної України», – наголошує Ілларіонов і додає, що вважає можливими і терористичні загрози, спроби спровокувати заворушення в різних містах країни, зокрема в Києві.

«Про такі плани свідчать зрив бойовиками мінських переговорів, поява на Донбасі значних сил у бойовиків: і солдатів, і бойової техніки, а також нібито авіації. Оголошення в самопроголошених республіках мобілізації до 100-тисячної армії може бути прикриттям перекидання з Росії десятків тисяч військовослужбовців», – каже екс-радник Путіна.

Він також зауважив, що з українською владою немає сенсу вести переговори, тож настав час «зайнятись усією Україною», а не тільки Донбасом.

«Наступ може початися буквально через кілька днів. Середина лютого – найпізніший час. Мета наступу – ліквідація чи ослаблення центральної української влади. Для цього може бути використано найрізноманітніші засоби: від активізації бойових дій на фронті до терактів і спроб спровокувати масові сутички на вулицях Києва», – зазначає Ілларіонов.

На думку екс-радника Путіна, єдиним способом зупинити війну є перемога України.