Про це пише ТСН.

Повідомляють, що номер в цьому готелі стартує від 6,7-10 тис. грн за добу залежно від сезону.

Джерела ТСН інформують, що Рудьковський відпочивав у компанії брюнетки, яку фотографував на свій телефон на тлі моря.

Влітку цього року екс-голова ПрАТ «Нафтогазвидобування» Олег Семінський стверджував, що Рудьковського вже два роки немає в Україні.

«Він виїхав після того, як програв вибори до Верховної Ради на своєму рідному окрузі в Козелецькому районі Чернігівської області. Зник Рудьковський одночасно з арештом Єриняка (представник кримінального світу, який відомий як «Молдаван») наприкінці 2014 року», – розповів Семінський.

Як відомо, п'ять років тому, у липні 2011-го, у «Замку Золотої Кози» також відпочивала тодішня радниця Януковича та екс-депутатка Ганна Герман.

Готельно-ресторанний комплекс відноситься до 5-зіркових. Номери під час курортного сезон там коштували від 340 до 2900 євро. Комплекс розташований у мальовничому селищі на висоті 400 метрів над рівнем моря, а його ресторан має дві зірки Michelin, що є ознакою надзвичайного престижу і захмарних цін. Готель розташований неподалік Ніцци і зовсім недалеко від князівства Монако.

До слова, на початку 2016 року найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія ПрАТ «Нафтогазвидобування», контрольний пакет якої належить енергохолдингу ДТЕК мільярдера Ріната Ахметова, змінила структуру власності. Якщо раніше Рудьковському належало 16,6475% акцій «Нафтогазвидобування», то після зміни структури власності його вплив був зведений до нуля.