Співачка Таїсія Повалій, яка втекла до Росії та має намір дати концерт на свій ювілей в Києві, вибухнула тирадою щодо анексованого Криму і скандалу навколо її персони.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Артистка написала на своїй сторінці в Instagram, що брехня і звинувачення з усіх боків набридли, оскільки вона не виступала на півострові з моменту захоплення його Росією.

"Задовбало! Брехня навколо моєї персони! Відповідаю ще раз! У Криму не була! Кримчан із Днем Росії не вітала! Подумайте, мене б не впустили в Україну, де я живу всі п'ять років! На гастролі не "тікаю", а виїжджаю! Жоден закон я не порушувала! І не розумію, чому мені, громадянці України, народній артистці України, не можна співати на батьківщині", – зазначила Повалій.

Артистка додала, що їй не хочеться витрачати дорогоцінний час на суди, однак "доведеться".

Проте не всі користувачі виявилися лояльними щодо співачки.

Деякі користувачі не виявилися лояльними щодо співачки. Їй порадили і далі залишатися в Росії. "А навіщо вам Україна?! Вам же нормально живеться в Росії! Ось і живіть там", "Як ви злякалися, як кричите "кримчан із Днем Росії не вітала", тьху, противно", "А чого так різко крик душі з'явився, 5 років мовчала, начебто і не з України, а зараз про Крим заговорила", – написали в коментарях.

Як писав "Вголос", Таїсія Повалій хоче дати сольний концерт у київському НПМ “Україна” 10 грудня.