Про це інформує власкор «Вголосу».

Підписанти листа мотивують свою пропозицію призначити Віталія Здомищука на чолі міськвідділу МВС тим, що його нібито підтримали мешканці міста, які взяли участь в опитуванні. Віталія Здомищука, який в період правління Януковича слухняно виконував вказівки влади щодо переслідування активістів Майдану, категорично не підтримує Рада ВО «Майдан» та інші революційні організації міста, громадський сектор. Також Віталію Здомищуку закидають неефективну боротьбу з алкогольною мафією у Володимирі-Волинському.

Серед підписантів листа фігурують прізвища таких одіозних людей як депутат Володимир-Волинської міської ради, колишній заступник голови місцевих регіоналів та екс-голова «Молодих регіонів» міста Максим Климюк. А також  такі депутати екс-«регіонали» як Валерій Зінкевич, Олег Мельник, Анатолій Смоляр, Іван Омельчук, Віталій Голигін. Раніше на підтримку Віталія Здомищука публічно висловлювався депутат Володимир-Волинської міськради Руслан Мороз, обраний від «Сильної України», який тепер судиться з активісткою Майдану Ольгою Нечитайло.

З-поміж інших осіб, які підтримують кандидатуру старорежимного міліціонера, помічені люди, орієнтовані на мера Петра Саганюка.