Про це у коментарі «Вголосу» розповів адвокат, колишній слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури Сергій Войченко.

«Важко уявити, що НАБУ щось знайшло у сина Авакова, оскільки з часу придбання скандальних рюкзаків для МВС минуло понад два роки. Я переконаний, що у нього уже давно ніяких компроматів на себе немає. Але, зрештою, будь-який обшук має проводитись з якоюсь метою. А те, що сина Авакова обшукують тільки зараз, – це свідчить або про загальмовану реакцію НАБУ, або про щось інше», – пояснив Сергій Войченко.

Колишній слідчий з особливо важливих справ зазначає, що історія із обшуками у сина Авакова нагадує політичні ігрища.

«Виникає враження, що це не якась конкретна спецоперація, а банальні політичні ігрища. Адже  НАБУ – це більше пропрезидентська структура, на яку Порошенко має вплив, а такі обшуки – це серйозний політичний удар по Авакову та «Народному фронту». Зараз важко спрогнозувати, кому насправді вигідні ці обшуки, але вже за тиждень, думаю, все стане зрозумілим», – додав адвокат.

За прогнозами Сергія Войченка, Аваков буде мститись.

«Якщо це все спрямовано проти Авакова, то, ймовірно, вже скоро ми можемо отримати чергову порцію компромату від МВС на когось з провладних політиків. Думаю, в подальшому будуть гучні політичні розкриття і скандали», – наголосив Войченко.  

Як писав «Вголос», Національне антикорупційне бюро України сьогодні прийшло з обшуком до родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Обшуки відбулись у сина Авакова – Олександра – у межах розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило для військових наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

Екс-радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива заявив, що сина Арсена Авакова Олександра затримали детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) після сьогоднішнього обшуку. Він додав, що тримає зв'язок із сім'єю глави МВС.

 

«Вголос»