Про це заявив екс-віце-прем'єр РФ та чинний критик путінського режиму Альфред Кох на своїй сторінці у Facebook.

«Якщо СБУ в результаті цього інсценування не оприлюднить реальні докази участі спецслужб Росії в підготовці вбивства Бабченка, то шкоди від цього спектаклю буде більше, ніж користі», – переконує він.

За його словами, якщо ж доказів не буде, то слід очікувати відповідної реакції з боку всієї російської піар-машини та всіх прихильників політики Путіна на Заході.

«Аби це не скінчилося фактичним бойкотом України з боку Заходу. Ця ризикована гра з боку українських спецслужб може скінчиться так само, як толстовська історія про «вовки-вовки», – додав Кох.

 

Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».

Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві. Російські слідчі хочуть допомогти Україні в справі про вбивство Бабченка.

На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.

Аркадій Бабченко на сьогоднішній прес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».

СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.

 

«Вголос»