Кандидата економічних наук, народного депутата України VII та VIII скликань, свободівця
Михайла Головка обрано головою Тернопільської обласної ради. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Тернопільської обласної ради у середу, 25 листопада.

Про це у своєму "Телеграм"-каналі повідомив лідер націоналістів Олег Тягнибок.

"Михайле, сил і натхнення на новій посаді! Вітання від усієї свободівської родини!" - написав голова ВО "Свобода".

Тягнибок також зазначив, що "Свобода" пройшла до Тернопільської обласної ради із результатом 16,46% та здобула 13 депутатських мандатів.

Читайте також:

  • Сайт “Захід.нет”, який належить дружині міського голови Львова Андрія Садового — Катерині Кіт-Садовій, повідомив, що держказначейство заблокувало рахунки усіх сільрад, що увійшли до Львівської ОТГ. Посилаючись на заяву заступника міського голови Львова з питань містобудування Любомира Зубача, сайт Садового заявив, нібито через скликання першого засідання новообраної Львівської міської ради 24 листопада у селах Львівської ОТГ стався “фінансовий колапс”. Однак, усе це виявилось фейком.
  • 25 листопада  Синод Кіпрської Православної Церкви визнав автокефалію Православної Церкви України.
  • Кабінет міністрів ухвалив проект постанови, яка дає громадянам України віком від 14 до 16 років право в’їзду з тимчасово окупованих територій. У разі втрати паспорта вони можуть скористатися свідоцтвом про народження.