Колишньому народному депутату Максиму Микитасю обмежили термін ознайомлення з матеріалами кримінального провадження щодо побиття ним глави сільської ради у Чернігівській області.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генерального прокурора.

"Прокурори Офісу генерального прокурора погодили клопотання слідчого ДБР про обмеження стороні захисту строку ознайомлення з матеріалами провадження відносно колишнього народного депутата України (VIII скликання) за фактом хуліганських дій у приміщенні селищної ради в с. Любеч Ріпкінського району Чернігівської області", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на такий крок сторона обвинувачення вимушена була піти у зв'язку з тим, що підозрюваний та його захисник упродовж місяця з дня отримання повідомлення про закінчення досудового слідства не ознайомилась із жодним документом кримінального провадження.

"Клопотання скеровано для розгляду в суді. Досудове розслідування триває та перебуває на контролі керівництва Офісу генерального прокурора", - додали у відомстві.

Нагадаємо, що 20 січня колишній нардеп Максим Микитась намагався вилетіти з України, однак прикордонники його не пропустили.

Згодом стало відомо, що на Микитася повторно одягнули електронний браслет.